Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.

Prijať Odmietnúť

Zážitok zo spoznávania v návštevníckom centre

Milovníci histórie i fanúšikovia moderných technológií môžu nahliadnuť do skalického výrobného závodu, kde sa ročne vyrobí viac ako 500 000 najmodernejších zariadení na vykurovanie a ohrev vody.

Návštevnícke centrum je otvorené pre každého, kto sa zaujíma o technologické inovácie, moderné spôsoby výroby, ale aj o pútavé príbehy z viac ako 143-ročnej histórie značky Vaillant.

Na základe požiadaviek pripravíme program šitý na mieru nielen pre odbornú či širokú verejnosť, ale aj pre študentov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o výrobe kotlov v Skalici.

Vstupné: zadarmo

Kapacita: 45 ľudí

Prehliadka expozície: 30 minút

Prehliadka výrobného závodu: 60 minút

Dostupné jazyky: SK, EN, RU

Návštevnícke centrum Protherm Production v Skalici ponúka interaktívne putovanie za príbehmi vykurovacej techniky značiek Vaillant, Protherm a Saunier Duval.

V prípade záujmu o prehliadku návštevníckeho centra kontaktujte:

Ing. Mária Prachárová

Telefón: +421 34 6966 117

Mobil: +421 905 698 102

E-mail: maria.pracharova@vaillant-group.com

Stiahnite si brožúru návštevníckeho centra v slovenčine .pdf (570 kB)

Download Visitor centre brochure in English .pdf (557 kB)