Hľadaj

Inteligentné a bezstarostné vykurovanie

Vyskúšajte nový systém vykurovania s vyššou účinnosťou, možnosťou ovládania online a nižšou spotrebou. Znížte svoju uhlíkovú stopu a svoje výdavky na vykurovanie. Užite si bezstarostný komfort.

Kontaktujte nás

Inteligentné a spoľahlivé

Nové kondenzačné kotly Protherm si dokážu zapamätať vaše zvyky a svoju prevádzku prispôsobiť presne vašim požiadavkám. Teplú vodu budete mať vždy v dostatočnom množstve a teplo vo vašom dome bude stále ideálne. Naše plynové kotly sú vysoko účinné a v kombinácii s regulačnou technikou Protherm vám poskytnú dokonalé pohodlie.

Venujte svoj čas dôležitejším veciam a starosti o vykurovanie nechajte na nás. Postaráme sa o ideálnu teplotu vášho domova i dostatok teplej vody vtedy, keď to najviac potrebujete. Jednoducho vám uľahčíme život.

Zaobstarajte si systém vykurovania, ktorý je ekonomický. Dokáže vám šetriť náklady vďaka vysokej energetickej účinnosti.

Náš nový Tiger Condens je jednoducho inteligentný. Dokáže sa učiť podľa zvykov vašej domácnosti a prispôsobiť sa zloženiu dodávaného plynu a tým zabezpečuje vždy efektívnu prevádzku.

Ideálna voľba pre maximálne pohodlie u vás doma.

Spoznajte náš nový plynový kondenzačný kotol Tiger Condens - ľahko sa inštaluje, jednoducho sa ovláda a ponúka množstvo inovatívnych funkcií pre zabezpečenie efektívnej a udržateľnej prevádzky pre vaše maximálne pohodlie.

Inteligentný kotol vie, čo máte radi

Chceli by ste viac informácií o našich produktoch alebo priamo cenovú ponuku pre váš nový systém vykurovania?

Kontaktujte montážnu firmu vo svojom okolí alebo vyplňte krátky kontaktný formulár.

Nechajte sa presvedčiť aj ďalšími Protherm technológiami

Udržateľné vykurovanie

Smart vykurovanie

Jednoduchá výmena

Udržateľné vykurovanie

Poďte s nami šetriť zdroje

Jednoducho výkonné. Presne také sú tepelné čerpadlá Protherm, ktoré zabezpečujú pohodlie vo vašej domácnosti počas celého roka. Šetria vaše náklady na vykurovanie a znižujú uhlíkovú stopu. Vyskúšajte technológie budúcnosti, ktoré sú pre všetkých - aj pre ekologických nadšencov.

Smart vykurovanie

Pripojte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Ponúkame smart riešenie pre ovládanie vášho vykurovacieho systému kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nielen, že si tým uľahčíte život, ale šetríte tiež náklady na vykurovanie.

Jednoduchá výmena

Výmena kotla nebola nikdy jednoduchšia!

Pretože dobré veci nemusia byť zložité. S výmenou vášho starého kotla za nový kotol Protherm ušetríte čas, preniaze i nervy. Jednoducho nás kontaktujte telefonicky alebo online a vyskúšajte to.

Protherm: viac ako 25 rokov na slovenskom trhu

Počas svojho pôsobenia si značka Protherm vybudovala veľmi silnú a stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Vďaka spoľahlivosti našich výrobkov najviac domácností na Slovensku vykuruje zariadeniami značky Protherm. Kladieme dôraz na odbornosť našich partnerov, pre ktorým poskytujeme odborné zaškolenie a technické poradenstvo.

Aj vďaka tomu vám je po celej Slovenskej republike k dispozícii široká sieť autorizovaných montážnych a servisných firiem Protherm.

Technici našej zákazníckej linky sú pripravení zodpovedať vaše otázky týkajúce sa všetkých výrobkov značky Protherm. Stačí zavolať na našu zákaznícku linku Protherm 034/6966166.