Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.

Prijať Odmietnúť

Kariéra

Pracovné ponuky

Hľadáte zaujímavú pracovnú ponuku? Naštartujte svoju kariéru v spoločnosti Protherm Production.

  • Sme prosperujúcou a stabilnou firmou na trhu.
  • U nás máte možnosť odborného a kariérneho rastu.
  • Môžete sa sebarealizovať.
  • Sme spoločensky zodpovednou spoločnosťou.
  • Čaká na vás príjemné pracovné prostredie.
  • Ponúkame zaujímavé benefity.
  • Máte možnosť vzdelávať sa a získavať nové skúsenosti.

Práca vo výrobe

Prácu na montážnej linke si veľa ľudí spája s námahou, so špinavým prostredím, s množstvom prachu a hluku. Moderná výrobná hala Protherm Production ponúka presvetlené, útulné a čisté priestory s príjemnou teplotou vzduchu. Interiér je členený na niekoľko zón, pričom nechýba ani zázemie pre oddych.

Montáž kotla pritom vôbec nie je komplikovaná a zvládne ju každý priemerne zručný človek. K tomu, aby človek mohol montovať kotol, nepotrebuje žiadne špeciálne schopnosti, len jednoduché zaškolenie. Výrobný závod Protherm Production totiž používa elektronické pracovné postupy, vďaka čomu sa kotly montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na obrazovke LCD monitora sprevádza montážnikov celým procesom montáže kotla.

Vývoj a inovácia kotlov

Firma Protherm Production ponúka tiež možnosť stáť pri zrode najmodernejšej vykurovacej techniky. Členovia vývojového tímu sa primárne venujú navrhovaniu výrobkov, konštrukčných celkov a súčiastok. Podieľajú sa však aj na modernizácii existujúcich produktov skupiny Vaillant.

Vývojári v tejto firme nie sú len technikmi, tak ako je to v mnohých iných spoločnostiach, ktorí do rúk dostanú výkresovú dokumentáciu nových produktov a ich jedinou prácou je dostať ich do výroby. Zamestnanec v oblasti vývoja musí disponovať množstvom tvorivých nápadov a inovatívnych myšlienok, ale aj technickými zručnosťami a organizačnými schopnosťami. Pri riešení nadnárodných projektov dostávajú vývojári často možnosť vycestovať do zahraničia. Zamestnanci sa vďaka tejto práci dostanú do rôznych kútov sveta či už na krátku stáž alebo niekoľkomesačnú pracovnú cestu. Krátkodobo, ale aj dlhodobo možno pôsobiť v krajinách, ako sú Nemecko, Francúzsko, Británia, Turecko či Čína. Uplatnenie vo vývojovom centre Protherm Production si nájdu nielen absolventi vysokých škôl technického zamerania, ale aj skúsení odborníci z praxe, ktorí hľadajú nový pracovný impulz.

Lákavé benefity

Protherm Production si cení dobre odvedenú prácu svojich zamestnancov. Ku kvalitným výkonom ich motivuje širokou paletou benefitov. Tie prispievajú k väčšej výkonnosti a tiež spoľahlivosti zamestnancov. Medzi zamestnanecké benefity patria zaujímavé finančné príspevky pri životných jubileách, ako sú oslava 50. a 60. roku života, sobáš či narodenie dieťaťa. Poskytuje príspevky pre prehlbovanie kvalifikácie, ale aj zľavy na nákup výrobkov značiek Vaillant a Protherm. K utuženiu vzájomných vzťahov na pracovisku i mimo neho prispieva firma organizáciou rôznych športových, spoločenských či kultúrnych podujatí.