Používame cookies a technológie tretích strán, aby sme si zapamätali vaše preferencie, zmerali a analyzovali používanie našich webových stránok a optimalizovali náš marketing prostredníctvom internetu. Používanie súborov cookie môžete spravovať prostredníctvom nastavení prehľadávača a kedykoľvek môžete svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.. Ak súhlasíte, kliknite na „prijať“.

Prijať Odmietnuť

Výroba

V Protherm Production vyrábame široký sortiment výrobkov, zložité elektrotechnické zariadenia vo veľkých sériách. Ide o závesné a stacionárne, kondenzačné aj nekondenzačné kotly, elektrokotly, elektrické ohrievače na prípravu teplej vody i vnútorné jednotky tepelných čerpadiel. V našom závode v Skalici vznikajú produkty značiek Vaillant, Protherm a Saunier Duval, z toho prvé dve spomenuté značky aj pre slovenský trh. Naše výrobky putujú na 24 rôznych trhov v rámci Európy, Ázie a Afriky. Najviac zariadení exportujeme do Nemecka, Ruska, Turecka, Francúzska, Talianska, Česka a do Rumunska.

V Protherm Production používame najmodernejšie elektronické pracovné postupy (AMS), vďaka ktorým sa vykurovacie zariadenia na linkách montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na LCD obrazovke sprevádza našich zamestnancov celým procesom montáže, v textovej aj obrazovej forme. To výrobu výrazne uľahčuje. Inteligentný elektronický systém nám zároveň pomáha vyhnúť sa chybám. Pri nesprávnom použití súčiastky nás upozorní a zastaví montáž produktu na linke.

Výrobné haly nášho závodu v Skalici sú moderné a ponúkajú presvetlené, čisté a nehlučné priestory.

Fotogaléria

V strednej a východnej Európe náš závod – pokiaľ ide o počet vyrobených produktov – nemá obdobu. Kým v roku 2000 sme v Skalici začínali s 51 000 kusmi, dnes už vyrábame desaťnásobne viac. Za rok 2017 sme vyrobili historicky najviac, rekordných pol milióna zariadení na vykurovanie a prípravu teplej vody. V tejto oblasti sme sa zaradili medzi top producentov v Európe.

Koľko produktov sa vyrobilo v Protherm Production (ročne)