Hľadaj

Tepelné čerpadlo Protherm

 • Maximálna účinnosť
 • Nižšie prevádzkové náklady
 • Ekologické vykurovanie

Prečo sú tepelné čerpadlá tou správnou voľbou?

Nižšie prevádzkové náklady

Vyššia trieda účinnosti

Ekologická prevádzka

Maximálne pohodlie

Nižšie prevádzkové náklady

Úspora z viacerých strán

Vykurovanie pomocou tepelných čerpadiel poskytuje mnohé výhody ako vykurovanie pomocou elektrických kotlov - čistá prevádzka, jednoduché a veľmi komfortné používanie, ale naviac prináša nezanedbateľné úspory v prevádzkových nákladoch, keďže až 3/4 energie je využitých z obnoviteľných zdrojov.

Úspora z viacerých strán: znížená spotreba energií, nižšie náklady na prevádzku a vďaka dlhej životnosti a kvalite našich výrobkov - nižšie náklady na servis.

Vyššia trieda účinnosti

Tepelné čerpadlá GeniaAir Mono (A+++)

Naše tepelné čerpadlá vzduch/voda GeniaAir Mono dosahujú najvyššie možné hodnotenie energetickej účinnosti (A+++) [A7/W35]. Vysoká účinnosť v kombinácii s čo najnižšou spotrebou energie.

Ekologická prevádzka

Ohľaduplné k životnému prostrediu

Tepelné čerpadlá vzduch/voda sú skutočne šetrné k životnému prostrediu, keďže využívajú 25% elektrickej energie a až 75% tepla zadarmo z obnoviteľných zdrojov - z tepla zo vzduchu.

Okrem toho tepelné čerpadlo GeniaAir Mono od značky Protherm využíva ekologické chladivo R290, ktoré sa vyznačuje veľmi nízkou hodnotou potenciálu globálneho otepľovania GWP 3 (Pre porovnanie: iné najčastejšie používané chladivá sú R410A s hodnotu GWP až 2088, alebo v poslednej dobe často využívané chladivo R32 s hodnotou GWP približne 675).

Maximálne pohodlie

Pohodlie pre váš domov

Tepelné čerpadlá dokážu veľmi účinne zabezpečiť vykurovanie, prípravu teplej vody pre 5-člennú rodinu a naviac dokážu v lete váš dom príjemne vychladiť.

Vykurovanie tepelnými čerpadlami je tiché, čisté a na rozdiel napr. od kúrenia na tuhé palivo si nevyžaduje vašu pozornosť.

Nielen pre EKO-nadšencov!

Tepelné čerpadlá Protherm sú jednoducho výkonné. Zabezpečujú pohodlie vo vašej domácnosti počas celého roka. Šetria náklady na vykurovanie a znižujú uhlíkovú stopu. Prinášajú technológiu budúcnosti a sú pre všetkých.

Kontaktný formulár pre tepelné čerpadlá

Vyplňte krátky kontaktný formulár a my vás budeme kontaktovať. Navrhneme vám riešenie vykurovania s tepelným čerpadlom vhodným pre váš typ domu.

Prečo využívať elektrickú energiu ako zdroj vykurovania?

Pohodlie presne podľa vašich predstáv

Naše riešenia vám uľahčia život. Svoje pohodlie máte pod kontrolou, nastavte si teplo domova presne tak, ako vám to vyhovuje. Jednoducho a pohodlne. Tepelné čerpadlo všetko zabezpečí a bez povšimnutia - vo vzdialenosti 3m dosahuje v tichom režime úroveň hluku iba 28dB(A), čo sa dá prirovnať k tikajúcim hodinám..

Stvorené pre rekonštrukcie - nielen novostavby

Tepelné čerpadlo GeniaAir Mono je rovnako vhodné aj pre modernizácie vykurovacích systémov s radiátormi v starších domoch - nielen pre podlahové vykurovanie v novostavbách. A to vďaka vysokej výstupnej teplote vody až do 75°C.

Pre zelenšiu budúcnosť

Poďte s nami šetriť zdroje. Poskytneme vám trvácne a moderné riešenia vykurovania a prípravy teplej vody. Vysoká účinnosť s čo najnižšou spotrebou energie. Ideálny spôsob, ako šetriť náklady a súčasne našu klímu, vďaka zníženiu emisií CO2.

Jednoduché od samého začiatku

Užite si pohodlie bez starostí. Pomôžeme vám vybrať to správne riešenie s jednoduchou inštaláciou a intuitívnym ovládaním. Vďaka širokej sieti servisných partnerov sa o vás vždy postaráme, pretože domov je pre každého to najdôležitejšie miesto na svete.

Tepelné čerpadlá vzduch-voda

Tepelné čerpadlo vzduch/voda sa ľahko inštaluje a je priestorovo nenáročné. Na ohrev chladiva využíva teplo z vonkajšieho vzduchu. Chladivo je potom stlačené kompresorom a tým sa jeho teplota ešte zvýši. Táto teplota je následne využitá na vykurovanie a ohrev teplej vody. Toto tepelné čerpadlo je taktiež vysoko úsporné a efektívne. Aj keď vonkajšia teplota klesne na -20 ° C, dokáže tepelné čerpadlo stále vykurovať.

NOVINKA s ekologickým chladivom

Znížte svoju uhlíkovú stopu: GeniaAir Mono

 • Technológia budúcnosti, priateľské k životnému prostrediu vďaka použitiu ekologického chladiva
 • Úsporné vďaka vysokej energetickej účinnosti a využitiu tepla zo vzduchu ako zdroja energie
 • Vhodné tiež pro modernizácie vďaka vysokej výstupnej teplote
 • Výkon 3-12 kW pre vyššie nároky
 • Super tiché: 28 db(A) v tichom režime

Efektívne vykurovanie pre váš domov: GeniaAir Split

 • Perfektný pomer cena - výkon
 • Vzduch ako bezplatný zdroj energie
 • Trieda energetickej účinnosti A+++
 • Výkon 3-12 kW pre akékoľvek nároky
 • Kompaktný vzhľad a jednoduchá montáž

Chceli by ste viac informácií o našich produktoch alebo priamo cenovú ponuku pre váš nový systém vykurovania?

Kontaktujte montážnu firmu vo svojom okolí alebo vyplňte krátky kontaktný formulár.