Hľadaj

Kvalita je o prístupe.

Pre značku Protherm je kvalita viac ako len slovo. Je to prísľub. Pre nás. Pre naše produkty. A čo je hlavné: pre vás.

Každé z našich tepelných čerpadiel spĺňa najvyššie štandardy. Zaručujú to naše rozsiahle testy a prvotriedne služby. Vo všetkom, čo robíme, dbáme na naše zásady. Pre vás.

Testované na maximum.

Predtým, ako sa tepelné čerpadlo dostane k vám domov, je podrobené testovaniu. Počas vývojovej fázy prejde viac ako 300 testami. V klimatickej komore je vystavené teplotám od -25 do 48 °C a vlhkosti až do 100 %. Okrem toho sa musí osvedčiť v testoch so slanou hmlou a striekajúcou vodou. A predtým, ako opustí výrobu, sa ešte naposledy kompletne skontroluje. Skrátka: dlhá životnosť u vás na záhrade je pre nás rovnako dôležitá ako pre vás.

Správna voľba pre vašu modernizáciu vykurovania. A našu planétu.

Vďaka ekologickému chladivu R290 sa naše tepelné čerpadlá dokonale hodia pre vašu modernizáciu vykurovania, ktorá je ohľaduplná ku klíme. Dokážu efektívne fungovať pri vysokých výstupných teplotách 55 °C a viac. A vďaka tomu vyhovujú aj vašim starým radiátorom. R290 je ekologické chladivo s nízkym potenciálom globálneho otepľovania GWP 3. Spĺňa teda dôležitú požiadavku súčasných a budúcich noriem. Modernizácia pomocou našich tepelných čerpadiel je tak ekologickým rozhodnutím pre budúcnosť.

Sme hrdí na to, aké je tiché!

Naše tepelné čerpadlá sú jedny z najtichších na trhu. Pri hladine hluku 30 dB(A) v tichom režime vo vzdialenosti 3m vám aj vašim susedom doprajú v noci nerušený spánok. Tieto nízke hladiny hluku sa nám podarilo dosiahnuť vďaka tomu, že sme nič nenechali na náhodu - a vďaka dômyselnému inžinierstvu. Napríklad pomocou dvojitého antivibračného uloženia kompresora, tichého ventilátora, odolných gumených podložiek, izolačného flísu a spevnených konštrukcií na kritických miestach. Naše tepelné čerpadlá spĺňajú stanovené hodnoty emisií hluku. To vám dáva úplnú voľnosť pri umiestňovaní tepelného čerpadla.

Všade kde potrebujete: naša široká sieť partnerov

Aj kvalitné tepelné čerpadlá majú niekedy zlý deň. Pozitívne je, že každá časť nášho tepelného čerpadla je vymeniteľná. A naša široká sieť servisných partnerov vám pomôže. Dokážu vám zabezpečiť rýchlu opravu vďaka prístupu k viac ako 50 000 náhradným dielom v našich skladoch. A rovnako ako vy sa môžu spoľahnúť na našu plnú podporu.

Chceli by ste viac informácií o našich produktoch alebo priamo cenovú ponuku pre váš nový systém vykurovania?

Kontaktujte montážnu firmu vo svojom okolí alebo vyplňte krátky kontaktný formulár.

Získajte všetky potrebné informácie o našich tepelných čerpadlách.