Hľadaj

Šetrenie energiou

Šetrite energiou pomocou slnečného žiarenia

Iste každý z nás zaznamenal nárast cien všetkých druhov energií najmä v poslednom čase. Ako môžme šetriť energiou, aby sme prispeli k ochrane životného prostredia a svojej peňaženky?

Pomocou solárnej zostavy HelioSet od firmy Vaillant Group Slovakia, s.r.o. ušetríte ročne až 60% nákladov na ohrev pitnej vody. Je to spôsobené správnym využívaním slnečného žiarenia. Vďaka vynikajúcim parametrom zužitkujú solárne panely tento voľne dostupný prírodný zdroj energie veľmi efektívne a ekologicky.

Solárna zostava HelioSet je určená na prípravu teplej vody do domácnosti s 5 osobami, pričom je schopná pokryť celoročnú požiadavku na vyše 60% spotreby teplej vody. Použitá technológia typu drain-back zabezpečuje veľmi rýchlu a jednoduchú inštaláciu. HelioSet je dodávaný ako kompaktná jednotka so všetkými potrebnými komponentmi: hydraulické časti, čerpadlo a riadiaca jednotka sú súčasťou zásobníka, solárny výmenník je predplnený solárnou kvapalinou, to všetko prispieva ku krátkej a nekomplikovanej inštalácii solárnej zostavy.