Hľadaj

Výmena kotla - jednoducho a rýchlo

Supermoderné technológie pre váš domov: Využite všetky výhody našej najmodernejšej kondenzačnej technológie a znížte svoje náklady.

Kontaktujte nás

Iba štyri kroky k vášmu novému kotlu

Výmena kotla nebola ešte nikdy tak jednoduchá. Naša nová kondenzačná technológia vám ponúka veľa inovatívnych funkcií. Vykurujte efektívne a šetrne k prírode po mnoho ďalších rokov.

Nájdite kotol, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám, alebo nás kontaktujte a my vám radi poradíme.

Nájdite montážneho alebo servisného technika z vášho okolia na našej mape partnerov. Pomôže vám s plánovaním a výberom tej najlepšej technológie.

Doprajte si ľahkú a rýchlu výmenu starého kotla - bez starostí a nečakaných prekvapení.

Vďaka širokej sieti našich zmluvných partnerov bude o vás vždy dobre postarané.

Nový Panther Condens

Náš nový kondenzačný kotol Panther Condens vám, vďaka triede energetickej účinnosti A, pomôže znížiť náklady na vykurovanie a zároveň chrániť životné prostredie. V kombinácii s regulátorom MiPro Sense a snímačom vonkajšej teploty sa váš systém vykurovania dostane do triedy energetickej účinnosti A+.

Úplne jednoduchá výmena kotla

Chceli by ste viac informácií o našich produktoch alebo priamo cenovú ponuku pre váš nový systém vykurovania?

Kontaktujte montážnu firmu vo svojom okolí alebo vyplňte krátky kontaktný formulár.

Nechajte sa presvedčiť aj ďalšími Protherm technológiami

Udržateľné vykurovanie

Smart vykurovanie

Kotol, ktorý je smart

Udržateľné vykurovanie

Poďte s nami šetriť zdroje

Jednoducho výkonné. Presne také sú tepelné čerpadlá Protherm, ktoré zabezpečujú pohodlie vo vašej domácnosti počas celého roka. Šetria vaše náklady na vykurovanie a znižujú uhlíkovú stopu. Vyskúšajte technológie budúcnosti, ktoré sú pre všetkých - aj pre ekologických nadšencov.

Smart vykurovanie

Pripojte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Ponúkame smart riešenie pre ovládanie vášho vykurovacieho systému kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nielen, že si tým uľahčíte život, ale šetríte tiež náklady na vykurovanie.

Kotol, ktorý je smart

Užite si pohodlie so smart kotlami Protherm.

Naozaj šikovný. Taký je nový Tiger Condens. Je to inteligentné a prispôsobivé zariadenie, ktoré sa dokáže samo nastaviť podľa vašich skutočných potrieb. Dosiahnete tak príjemné teplo v dome a teplú vodu presne vtedy, keď ju potrebujete. Ušetríte tým veľa energie, peňazí a znížite uhlíkovú stopu. A to už stojí za to!

Protherm: viac ako 25 rokov na slovenskom trhu

Počas svojho pôsobenia si značka Protherm vybudovala veľmi silnú a stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Vďaka spoľahlivosti našich výrobkov najviac domácností na Slovensku vykuruje zariadeniami značky Protherm. Kladieme dôraz na odbornosť našich partnerov, pre ktorým poskytujeme odborné zaškolenie a technické poradenstvo.

Aj vďaka tomu vám je po celej Slovenskej republike k dispozícii široká sieť autorizovaných montážnych a servisných firiem Protherm.

Technici našej zákazníckej linky sú pripravení zodpovedať vaše otázky týkajúce sa všetkých výrobkov značky Protherm. Stačí zavolať na našu zákaznícku linku Protherm 034/6966166.