Hľadaj

Pre ešte lepšiu pohodu

Pre tých, ktorí chcú všetko: s našim smart riešením môžete totiž svoj kotol ľahko ovládať odkiaľkoľvek. Objavte moderné vykurovanie, ktoré je úsporné, ohľaduplné k životnému prostrediu a hlavne pohodlné.

Kontaktujte nás

Užite si teplo a pohodu

V súčasnosti ovládame takmer všetko cez svoje smartfóny. Prečo nemať pod kontrolou tiež svoje vykurovanie? Je to predsa jednoduché. Vyskúšajte to s nami.

Ovládajte vykurovanie vášho domu vo svojom telefóne alebo tablete. Kedykoľvek a kdekoľvek, jednoducho a prehľadne.

Vďaka našej širokej sieti servisných partnerov si môžete užívať pohodu v teple a bez starostí.

Chcete byť SMART? Kontaktujte svoju najbližšiu servisnú firmu. Nemusíte investovať hneď do nového systému vykurovania, stačí rozšíriť váš existujúci.

Nechajte pracovať naše výrobky na maximum: šetrite svoj čas, náklady na energie a znižujte uhlíkovú stopu. Užite si pohodu a buďte bez starostí.

Skvelá voľba pre vaše vykurovanie

Dokonalá kombinácia: kondenzačný kotol a ekvitermický regulátor Migo s aplikáciou vo vašom smartfóne. S touto kombináciou budete môcť ovládať váš systém vykurovania alebo ohrevu vody jednoducho pomocou aplikácie nech ste kdekoľvek. Jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Zistite ako rýchlo sa viete dať do pohody

Chceli by ste viac informácií o našich produktoch alebo priamo cenovú ponuku pre váš nový systém vykurovania?

Kontaktujte montážnu firmu vo svojom okolí alebo vyplňte krátky kontaktný formulár.

Nechajte sa presvedčiť aj ďalšími Protherm technológiami

Udržateľné vykurovanie

Kotol, ktorý je smart

Jednoduchá výmena

Udržateľné vykurovanie

Poďte s nami šetriť zdroje

Jednoducho výkonné. Presne také sú tepelné čerpadlá Protherm, ktoré zabezpečujú pohodlie vo vašej domácnosti počas celého roka. Šetria vaše náklady na vykurovanie a znižujú uhlíkovú stopu. Vyskúšajte technológie budúcnosti, ktoré sú pre všetkých - aj pre ekologických nadšencov.

Kotol, ktorý je smart

Užite si pohodlie so smart kotlami Protherm.

Naozaj šikovný. Taký je nový Tiger Condens. Je to inteligentné a prispôsobivé zariadenie, ktoré sa dokáže samo nastaviť podľa vašich skutočných potrieb. Dosiahnete tak príjemné teplo v dome a teplú vodu presne vtedy, keď ju potrebujete. Ušetríte tým veľa energie, peňazí a znížite uhlíkovú stopu. A to už stojí za to!

Jednoduchá výmena

Výmena kotla nebola nikdy jednoduchšia!

Pretože dobré veci nemusia byť zložité. S výmenou vášho starého kotla za nový kotol Protherm ušetríte čas, preniaze i nervy. Jednoducho nás kontaktujte telefonicky alebo online a vyskúšajte to.

Protherm: viac ako 25 rokov na slovenskom trhu

Počas svojho pôsobenia si značka Protherm vybudovala veľmi silnú a stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Vďaka spoľahlivosti našich výrobkov najviac domácností na Slovensku vykuruje zariadeniami značky Protherm. Kladieme dôraz na odbornosť našich partnerov, pre ktorým poskytujeme odborné zaškolenie a technické poradenstvo.

Aj vďaka tomu vám je po celej Slovenskej republike k dispozícii široká sieť autorizovaných montážnych a servisných firiem Protherm.

Technici našej zákazníckej linky sú pripravení zodpovedať vaše otázky týkajúce sa všetkých výrobkov značky Protherm. Stačí zavolať na našu zákaznícku linku Protherm 034/6966166.