Hľadaj

Užívajte si pohodlie s ohľadom na budúcnosť

Znížte svoje prevádzkové náklady a vykurujte s ohľadom na životné prostredie s našou udržteľnou a inovatívnou technológiou tepelných čerpadiel Protherm. Pre lepšiu klímu vo vašich domovoch i všade okolo. Dnes, aj v budúcnosti.

Kontaktujte nás

Poďme spolu šetriť zdroje

Správne rozhodnutie pre životné prostredie a vašu peňaženku: či pre novostavby alebo rekonštrukcie, tepelné čerpadlá Protherm sú riešením pre budúcnosť.

Maximálna účinnosť: s využitím 25% elektrickej energie získate 75% tepla zadarmo z okolitého prostredia.

Úspora z viacerých strán: znížená spotreba energií, nižšie náklady na prevádzku a vďaka dlhej životnosti a kvalite našich výrobkov - nižšie náklady na servis.

Extrémne tiché: naše tepelné čerpadlá sú natoľko tiché, že nebudú vadiť ani vašim susedom v hustej zástavbe radových domov.

Pohodlie pre váš domov: tepelné čerpadlá dokážu veľmi účinne zabezpečiť vykurovanie v zime, chladenie v lete a prípravu teplej vody počas celého roka.

Tepelné čerpadlá vzduch/voda GeniaAir

GeniaAir sú maximálne úsporné tepelné čerpadlá Protherm. V splitovej aj monoblokovej verzii dosahujú najvyššie možné hodnotenie energetickej účinnosti (A+++) [A7/W35]. A okrem toho sú šetrné k životnému prostrediu, keďže využívajú až 75% energie z obnoviteľných zdrojov - z tepla zo vzduchu.

Nadchnite sa pre udržateľné vykurovanie

Chceli by ste viac informácií o našich produktoch alebo priamo cenovú ponuku pre váš nový systém vykurovania?

Kontaktujte montážnu firmu vo svojom okolí alebo vyplňte krátky kontaktný formulár.

Nechajte sa presvedčiť aj ďalšími Protherm technológiami

Smart vykurovanie

Kotol, ktorý je smart

Jednoduchá výmena

Smart vykurovanie

Pripojte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Ponúkame smart riešenie pre ovládanie vášho vykurovacieho systému kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nielen, že si tým uľahčíte život, ale šetríte tiež náklady na vykurovanie.

Kotol, ktorý je smart

Užite si pohodlie so smart kotlami Protherm.

Naozaj šikovný. Taký je nový Tiger Condens. Je to inteligentné a prispôsobivé zariadenie, ktoré sa samo nastaví podľa vašich skutočných potrieb. Dosiahnete tak príjemné teplo v dome a teplú vodu presne vtedy, keď ju potrebujete. Ušetríte tým veľa energie, peňazí a znížite uhlíkovú stopu. A to už stojí za to!

Jednoduchá výmena

Výmena kotla nebola nikdy jednoduchšia!

Pretože dobré veci nemusia byť zložité. S výmenou vášho starého kotla za nový kotol Protherm ušetríte čas, preniaze i nervy. Jednoducho nás kontaktujte telefonicky alebo online a vyskúšajte to.

Protherm: viac ako 25 rokov na slovenskom trhu

Počas svojho pôsobenia si značka Protherm vybudovala veľmi silnú a stabilnú pozíciu na slovenskom trhu. Vďaka spoľahlivosti našich výrobkov najviac domácností na Slovensku vykuruje zariadeniami značky Protherm. Kladieme dôraz na odbornosť našich partnerov, pre ktorým poskytujeme odborné zaškolenie a technické poradenstvo.

Aj vďaka tomu vám je po celej Slovenskej republike k dispozícii široká sieť autorizovaných montážnych a servisných firiem Protherm.

Technici našej zákazníckej linky sú pripravení zodpovedať vaše otázky týkajúce sa všetkých výrobkov značky Protherm. Stačí zavolať na našu zákaznícku linku Protherm 034/6966166.