Používame cookies a technológie tretích strán, aby sme si zapamätali vaše preferencie, zmerali a analyzovali používanie našich webových stránok a optimalizovali náš marketing prostredníctvom internetu. Používanie súborov cookie môžete spravovať prostredníctvom nastavení prehľadávača a kedykoľvek môžete svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.. Ak súhlasíte, kliknite na „prijať“.

Prijať Odmietnuť

Tlačové správy

Nový rad závesných kondenzačných kotlov PANTHER CONDENS

Nový rad závesných kondenzačných kotlov PANTHER CONDENS Po úspešnej rade závesných kondenzačných kotlov typu LEV, firma Protherm prichádza na trh s novým radom kondenzačných kotlov typu PANTHER CONDENS.

Kotly PANTHER CONDENS sa vyznačujú jednoduchou a spoľahlivou technológiou poskytujúcou vysoký komfort pri vykurovaní ako aj pri príprave teplej vody buď prietokovým spôsobom alebo v prídavnom zásobníku. Novinkou je oproti radu kotlov LEV nový kondenzačný výmenník z nerezovej oceli.

Kotol PANTHER CONDENS s prietokovým ohrevom teplej vody typ 25 KKV poskytuje vďaka funkcii KOMFORT vo veľmi krátkom čase dostatočné množstvo teplej vody a súčasne predstavuje výkonný a úsporný zdroj tepla pri vykurovaní.

Dva typy systémových kotlov PANTHER CONDENS 12 KKO a 25 KKO určené len na vykurovanie sú súčasne pripravené na pripojenie prídavného zásobníka teplej vody a predávajú sa tiež ako zostavy buď s 60 L zásobníkom (v prevedení pod kotlom alebo zavesené vedľa kotla) alebo so 120 L zásobníkom v prevedení pod kotlom (zostava AQUACOMPLET).

Ovládací panel kotlov s funkciou jedno tlačidlo – jedna funkcia umožňuje jednoduchú a rýchlu obsluhu kotla. Veľký LCD displej poskytuje rozšírené množstvo informácií a informuje užívateľa o najdôležitejších prevádzkových parametroch kotla, prípadne upozorní chybovým hlásením na neštandartné stavy kotla.

Výhodou kondenzačnej technológie je nízka úroveň škodlivých spalín Nox čím výrazne prispieva k ochrane životného prostredia a zároveň znižuje spotrebu energií.