Panther Condens - moderný, efektívny, flexibilný

Kondenzačné kotly Panther Condens sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou, majú výborné parametre ohrevu a súčasne patria k najmenším kondenzačným kotlom značky Protherm. Hmotnosť nižšia ako 40 kg a kompaktné rozmery uľahčujú manipuláciu a zjednodušujú inštaláciu kotla aj v menších priestoroch. Vyrábajú sa v prevedeniach kombi (s prietokovým ohrevom teplej vody) alebo ako systémové kotly (len na kúrenie s možnosťou pridania externého zásobníka teplej vody), a to v troch výkonových radoch so širokým rozsahom modulácie výkonu.

Dva typy systémových kotlov Panther Condens 12 KKO a 25 KKO určené len na vykurovanie sú súčasne pripravené na pripojenie prídavného zásobníka teplej vody a predávajú sa tiež ako zostavy buď s 60 l zásobníkom (v prevedení pod kotlom alebo zavesené vedľa kotla) alebo so 120 l zásobníkom v prevedení pod kotlom.

Charakteristický je pre ne intuitívny spôsob obsluhy, moderná elektronika a nerezový kondenzačný výmenník. V kombinácii s prídavným zásobníkom teplej vody predstavujú kotly Panther Condens účinný a rýchly spôsob prípravy teplej vody.